W Świątecznym nastroju - spotkanie z Panią Jolą Zając z Biblioteki Miejskiej w Kraśniku

"Zapadł wieczór - ten jedyny,

najpiękniejszy w roku,

wszyscy są dla siebie mili

i tak cicho wokół...."

Święa Bozego Narodzenia to czas niezwykły, czas pełen uroku, miłości, pojednania i wzajemnego szacuku. To czas najpiękniejszy i niepowtarzalny, na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. To wspaniała okazja do przekazania dzieciom bożonarodzeniowej tradycji i najbardziej rodzinny okres w roku, który należ kultywować i przekazywać od najmłodszych lat. Dlatego 14.12.2023 roku w grupie I zorganizowane było spotkanie z panią Jolą Zając, która w przebraniu "elfa" z krainy Mikołaja, przybyła  do przedszkola.Opowiedziała dzieciom o zwyczjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz przeczytała bajkę o Zranionym reniferze, któremu w kłpotach pomógł mały krasnal. Za wspólne miłe chwile dzieci serdecznie podziękowały piosenką o choine.