W oczekiwaniu na święta

W oczekiwaniu na święta…
Każdy z nas młodszy i starszy czeka już na najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia, czas spędzany z rodziną przy wigilijnym stole, wspólne ubieranie choinki, rozpakowywanie prezentów, śpiewanie kolęd. Choć za oknem mało zimowa sceneria, w naszym przedszkolu zrobiło się śnieżnie i bajkowo. Mali aktorzy z grupy „Smerfy” w Przedszkolu Miejskim Nr 7 przygotowali przedstawienie, aby wszyscy już dzisiaj poczuli atmosferę tych świąt. Na  występie swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości: pan Piotr Janczarek – Zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik, pani Krystyna Krotkiewicz – Dyrektor ZPO nr 1 , przedszkolaki z grup Krasnali, Biedronek, Żabek, Wiewiórek i Tygrysków, uczniowie z klas I, II, III, rodzice i opiekunowie. Na scenie nie zabrakło bałwanków, Mikołaja, Pani Zimy, aniołków i śnieżynek. Przedstawienie było wyjątkowe, dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role oprawione nastrojową muzyką, tańcem, śpiewem i pięknymi strojami. Wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie wprowadziły nas w ten magiczny czas.