Droga Babciu, drogi Dziadku...Kochamy Was!!!

W styczniowy czas wpisane są szczególne dni, które wzbudzają radosne emocje- to Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie są nieocenionym skarbem dla swoich wnuków. Jak nikt inny potrafią wlać w serce otuchę, radość, napełnić dzieciństwo ciepłem i miłośćią. Dlatego w podziękowaniu za ich wielkie serce w dniu 19.01.2024 r. w grupie "Tygrysków" odbyła się uroczystość związana z ich świętem. Naszą uroczystość swoją oobecnością zaszczyciła pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz oraz licznie przybyli dziadkowie, którzy mieli okazję podziwiać  swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym programie artystycznym- tym razem "Tygryski" zaprezentowały "Jasełka". W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców aby w szczególny sposób okazać szacunek ukochanym osobom i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szcęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.