,,Bal na sto par,,-zabawa karnawałowa w grupie ,, Tygrysków,,

„W karnawale, w karnawale

przystrojone wszystkie sale.

Dookoła przebierańcy,

każdy skacze, każdy tańczy.

Kolorową maskę weź,

baw się z nami jeśli chcesz.”

Karnawał to niezwykle miła tradycja bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku.Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady. Dla naszych przedszkolaków bał karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni.Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci dostarczającą im wiele przeżyć i radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 24 stycznia 2024 roku. Dzieci bawiły się w swojej sali pięknie przystrojonej w kolorowe serpentyny,papierowe girlandy. Bajkowa i niepowtarzalna atmosfera j wprowadziła dzieci w radosny nastrój zachęcając do wspaniałej zabawy. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka, i innych dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno -ruchowych. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek. Wspólna zabawa przyniosła ,,Tygrysków,, wiele radości, spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. To ich energia i gotowość sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie w pamięci na długo.