Walentynki

Dni 13 i 14 lutego 2024 roku były dla Smerfów z naszego przedszkola wyjątkowe. Były to dni pełne miłości, przyjaźni i miłych uczuć. 13 lutego odwiedziła nas pani Jola z Miejskiej Bilioteki Publicznej w Kraśniku.  Przygotowała dla naszych przedszkolaków moc walentynkowych niespodzianek. Przyniosła ze sobą książki o wielkiej przyjaźni i ..chyba o miłości literackich bohaterów.  Były też zabawy z wykrzystaniem serduszek. Natomiast 14 lutego Smerfy przyszły do przedszkola ubrane w kolorze czerwonym.  Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Walentynowe dni w grupie Smerfów z pewnością można zaliczyć do udanych. Były to dni miłych wrażeń.