Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, czyli 8 marca, to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet i małych kobietek. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy to ważne święto. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki od swoich kolegów z grupy. Chłopcy składali życzenia, wręczali piękne laurki i inne niespodzianki. Przedszkolaki jako mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek. W ten wyjątkowy dzień w naszej sali można było usłyszeć taneczną muzykę, do której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkie dziewczynki, te małe i duże, dziękują chłopcom za piękne życzenia i podarunki.