Powitanie Wiosny

22 marca 2024 roku dzieci z naszego przedszkola uroczyście powitały pierwszy Dzień Wiosny.Jak przystało na tak radosny dzień, w przedszkolu królowały dziś zabawy związane z nadejściem tak wyczekiwanej wiosny. Dzieci rozwiązywały zagadki i śpiewały piosenki o tematyce wiosennej.Punktem kulminacyjnym celebrowania tego święta były zawody sportowe. Dzieci uczestniczyły między innymi w takich zadaniach sportowych jak: zbudować gniazdo dla ptaszka, wyścig pracowitych mrówek, wyścigi żabek, biegi slalomem oraz wiele innych. Podczas wykonywania zadań przez poszczególne grupy koledzy i koleżanki cały czas dopingowały swoich rówieśników.
Tego dnia odbyło się także podsumowanie konkursu plastycznego „Pani Wiosna”. Z grupy "Smerfy" dwoje dzieci brało udział w konkursie: Nela K. oraz Aleksandra J. Dziewczynki za udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody. Uroczystość zakończono wspólnym spacerem na rynek naszego miasta.