Śniadanie wielkanocne w grupie "Tygrysków"

W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne dzieci z grupy "Wiewiórki przygotowały dla społeczności przedszkolnej program artystyczny pt. "Wielkanocne kurki", który odbył się we wtorek  26 marca 2024 roku. Przedstawienie pełne radości i wesołej zabawy przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje wielkanocne. Po części artystycznej w naszej grupie "Tygrysków" przystąpiliśmy do śniadania wielkanocnego. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, kiełbaski, baranka z ciasta stroików z bazi i bukszpanu. Śniadanko zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych następnie zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.  Ten dzień miał wyjątkowy charakter; dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.