Poranny koncert - pobyt w Szkole Muzycznej im Kompozytorów Polskich w Kraśniku

23.04.2024 r. "Krasnale" wybrały się do Szkoły Muzycznej im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku, by wysłuchać "Porannego koncertu" w wykonaniu uczniów tejże Szkoły. Koncert wprowadził małych melomanów w świat muzyki, rytmów i relaksu zarazem. Dzieci w bezpośrednim kontakcie poznały wybrane instrumenty muzyczne (ich nazwy, kształt, brzmienie), obserwowały sposób gry na tych instrumentach Koncert był interesujący, panowała na nim wspaniała atmosfera, repertuar był dobrany odpowiednio dla młodej publiczności. Dzieci chętnie oglądały i słuchały "na żywo", w bezpośrednim kontakcie wybranych utworów muzycznych kompozytorów polskich i zagranicznych. Dziękujemy młodym muzykom za chwile bogate w wiele ciekawych wrażeń artystycznych.