Koncert poranny w szkole muzycznej

23 kwietnia przedszkolaki z grupy V "Smerfy" zostały zaproszone na koncert  w Szkole Muzycznej I stopnia im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku. W koncercie brali udział uczniowie szkoły, którzy zaprezentowali nam grę  na różnych instrumentach. Młodzi muzycy dali popis umiejętności gry na fortepianie, gitarze, klarnecie, bębnie, akordeonie, skrzypcach. Utwory grane były solo, w duecie, z towarzyszeniem fortepianu.
Nasi przedszkolacy mieli doskonałą  okazję zobaczyć instrumenty, jak również posłuchać ich barwy, dźwięków . Wszystkie dzieci w skupieniu i z wielkim zainteresowaniem słuchały także wiadomości o instrumentach, które  przekazywali młodzi artyści. Serdecznie dziękujemy za możliwość doświadczenia piękna muzyki klasycznej i rozrywkowej! Bardzo nam się podobało i oczywiście deklarujemy chęć udziału w następnym koncercie :)